سایت عکس و سرگرمی
قیمت سوئیچ شبکه
قیمت سوییچ
قیمت سوئیچ
قیمت گوشی سامسونگ
قیمت پاور بانک
قیمت گوشی موبایل
دوربین مداربسته
قیمت پرینترهای اچ پی
قیمت چاپگر
قیمت پرینتر
رک سرور
قیمت ups
قیمت یوپی اس
قیمت مانیتور
قیمت مادربرد
لپ تاپ
قیمت مودم تی پی لینک
قیمت مودم دی لینک
قیمت سوئیچ سیسکو
قیمت سوئیچ
قیمت آلین وان
قیمت لپ تاپ ایسر
قیمت لپ تاپ اچ پی
قیمت لپ تاپ لنوو
قیمت لپ تاپ ایسوس
قیمت نوت بوک
قیمت لب تاب
قیمت لپ تاپ
قیمت هارد سرور
قیمت رم سرور
قیمت سرور اچ پی
خرید سرور
قیمت سرور
close
درمان كيست مويي با ليزر چيست و چگونه انجام مي شود؟ درمان بيشتر

درمان كيست مويي با ليزر چيست و چگونه انجام مي شود؟

بذاريد خيالتان را راحت كنيم. علم و تكنولوژي به قدري پيشرفت كرده كه ديگر نيازي به چاقو براي جراحي نيست. ديگر لازم نيست براي درمان كيست مويي محلي از بدن تان با چاقوي جراحي بريده شود. امروزه ديگر با بودن ليزر كسي خودش را به دم تيغ چاقوي جراحان نمي دهد.

 

كيست مويي را هم به راحتي مي توان با ليزر درمان كرد. درمان كيست مويي با ليزر آسان تر و در كمترين زمان ممكن براي شما انجام مي شود. در حالي كه در روش هاي سنتي جراحي بايد هم درد چاقوي جراحي را تحمل كنيد و هم وقت بسياري براي روند درماني خودتان بگذاريد. با ليزر همه آن دردها و اتلاف وقت ها حذف مي شود.

The short answer is that a Pilonidal is a nasty abscess in the midline of your bum created from an infected follicle.
During a severe infection the abscess can grow to golf-ball or larger size, causing excruciating pain over the tailbone. These abscesses can range from a barely noticeable annoyance to a constant source of misery and pain that wrecks your life. There may also be one or more Pilonidal Sinuses – tracts that connect the abscess to the outer skin. These sinuses can drain fluids that cause itching or foul smell.
If you are thinking “Wow, that does not sound like fun at all..” you are right!
Ever since this website first went online, the number one search term that brings people here is “tailbone pain”. There are other reasons why you might be experiencing tailbone pain, but the most likely reason is a Pilonidal abscess.
This section of our website is all about education and understanding what that pain over your tailbone is, why there is a hole along the midline of your buttock cleft, what is that drainage, how the cyst formed, and where to get a proper diagnosis.

What Is a Pilonidal Cyst?

درمان كيست مويي با ليزر دوران نقاهت شما را هم كاهش مي دهد. ديگر نيازي نداريد مدت زيادي در بيمارستان يا كلينيك بستري شويد و استراحت كنيد تا به صورت كامل مداوا شويد. همين كه با ليزر كيست مويي خود را درمان كرديد مي توانيد در همان روز عمل ليزر به خانه و كار خود برويد.

مزاياي درمان كيست مويي با ليزر

 • درد چاقوي جراحي هم در حين عمل و بعد از عمل با درمان كيست مويي با ليزر از بين مي رود. ليزر به راحتي كيست هاي آلوده و زشت و بدبو را از بدن تان حذف مي كند و اين كار را بدون هيچ دردي انجام مي دهد.
 • درمان كيست مويي با ليزر به صورت سرپايي و با ماده بي حسي موضعي انجام مي شود و به همين خاطر دردي را احساس نمي كنيد و بعد از عمل هم مجبور به تحمل عوارض ماده بيهوشي نيستيد.
 • در روش سنتي حراجي براي اينكه محل كيست مويي را درمان كنند جاي زخم را تراش مي دهند. در حاليكه با ليزر ديگر نيازي به اين كار نيست. درد محل زخم را هم تحمل نخواهيد كرد و كلا درد عمل شما به صورت ملموسي كم خواهد شد.
 • از طرفي در روش سنتي بايد جاي زخم را بعد از عمل زود به زود عوض كنيد. پانسمان جاي زخم كيست هم براي خودش دردسري است. اين مورد هم در درمان كيست مويي با ليزر به صورت كامل حذف مي شود.

هزينه درمان كيست مويي با ليزر

بر اساس تماس هايي كه ما از بيماران مبتلا به كيست مويي داشته ايم, هزينه درمان كيست مويي با ليزر براي خيلي از بيمارها مهم بوده است. به همين خاطر در تماس هاي خود از ما درباره هزينه هاي اين عمل ليزر مي پرسند. ما هم هميشه گوشزد مي كنيم كه تعيين هزينه هاي عمل ليزر به خيلي از موارد وابسته است.

قبل از معاينه و تشخيص پزشك تعيين كردن هزينه دقيق عمل هم كار بسيار سختي است. پس به ما حق بدهيم نتوانيم هزينه دقيق عمل را به شما بگوييم. شما بايد اول به پزشك متحصص مراجعه كنيد تا به صورت كامل معاينه فيزيكي شويد و تشخيص درستي از علت و شرايط بيماري شما توسط پزشك ارائه شود.

بعد از تشخيص بيماري شما پزشك درمان مناسب را براي شما تعيين خواهد كرد و هزينه هاي آن درمان را هم براي شما بيان خواهد كرد. همه اين موارد براي درمان كيست مويي با ليزر هم صادق است. اگر نياز به درمان ليزر داشته باشيد پزشك با توجه به وضعيت كيست شما و مقدار كاري كه روي آن انجام خواهد شد هزينه عمل را تعيين خواهد كرد.

 

البته اين نكته را هم در نظر بگيريد كه هزينه هاي مربوط به عمل هاي ليزر به اين دليل كه سرپايي انجام مي شوند, شامل بيمه نمي شوند. معمولا بيمه ها هزينه اين نوع عمل ها را پرداخت نمي كنند. البته كساني كه بيمه تكميلي دارند مي توانند قسمتي از هزينه ها را از اين طريق دريافت كنند.

اما با اين حال اگر بيمه اي هم هزينه هاي عمل ليزر كيست مويي را ندهد, باز هم شما ضرر نكرده ايد. چون هزينه ليزر كيست مويي نسبت به هزينه هاي درمان سنتي كيست مويي بسيار كمتر است. در جراحي سنتي كيست مويي شما بايد هزينه هاي بستري شدن در بيمارستان و هزينه داروها و پانسمان بعد از عمل را هم پرداخت كنيد.

در صورتي كه در هزينه ليزر كيست مويي همه اين موارد حذف مي شوند. شما فقط هزينه دستگاه و دستمزد پزشك متخصص را مي پردازيد. اينطوري به مسئله نگاه كنيد و يك حساب سرانگشتي كنيد متوجه خواهيد شد كه هزينه ليزر كيست مويي خيلي هم به صرفه و اقتصادي براي شما در مي آيد.

 

مزاياي درمان كيست مويي با ليزر

 • در درمان كيست مويي با ليزر نيازي به بيهوشي عمومي نيست. چون عمل با ماده بي حسي موضعي انجام مي شود.
 • در حين عمل ليزر اشعه به محل آلوده تابانده مي شود و بيمار هيچ دردي را حس نمي كند.
 • همه سياهرگ ها و رگ هاي خوني با ليزر سوزانده مي شوند پس از ناحيه كيست خونريزي نخواهيد دشات.
 • كيست مويي با ليزر به صورت سرپايي درمان مي شود. كل زماني كه از شما گرفته خواهد شد, كمتر از يك ساعت است.
 • بعد از عمل ليزر مي توانيد به منزل يا سر كار خود برويد. نيازي به بستري شدن بعد از عمل نداريد.
 • بعد از ليزر كيست مويي مي توانيد حمام هم بكنيد و مشكلي از اين بابت نخواهيد داشت.
 • بعد از درمان كيست مويي با ليزر شاهد هيچ عفونتي در محل آلوده شده نخواهيد بود.
 • نيازي به عوض كردن پانسمان جاي زخم و بخيه نخواهيد داشت. چون اصلا بخيه اي با ليزر كيست مويي در كار نيست. همه چيز با ليزر انجام شده و درمان كامل است.
 • بعد از عمل هيچ درد و خونريزي نخواهيد داشت و شما توانسته ايد بيماري كيست مويي خود را پشت سر بگذاريد.

آيا عمل كيست مويي با ليزر درد دارد؟

اگر هم درد مختصري باشد با مسكن مي توان آن را از بين برد. در عمل كيست مويي با ليزر همه عصب هاي آلوده و صدمه ديده با ليزر درمان مي شوند. به همين خاطر بعد از عمل هم بيمار دردي نخواهد داشت. يعني بيمار مجبور نيست بعد از عمل تا درمان كامل دردهاي بهبودي را تحمل كند.

عمل كيست مويي با ليزر بدون درد, بدون خونريزي و بدون التهاب و تورمي است. همه اين موارد را در عمل كيست مويي با روش سنتي جراحي تجربه خواهيد كرد نه در عمل ليزر كيست مويي. پس ليزر بهترين گزينه براي درمان كيست مويي است در اين مورد شك نكنيد.

عمل كيست مويي با ليزر بهتر است يا عمل جراحي؟

بدون شك عمل كيست مويي با ليزر بهتر از عمل جراحي است. مزايايي كه عمل كيست مويي با ليزر دارد به هيچ وجه در عمل جراحي نيست. در عمل جراحي مجبور به بيهوشي عمومي هستيد. اين مورد بعد از عمل مشكلاتي را براي بيمار به دنبال خواهد داشت.

درد و خونريزي و عفونت و التهاب هم در روش عمل جراحي شايع است. در حالي كه در عمل كيست مويي با ليزر اين موارد وجود ندارند. نياز به بستري شدن و استراحت در دوران نقاهت هم يكي از مشكلات اساسي براي بيمار در روش جراحي است. كه اين مشكلات هم در عمل ليزر كيست مويي حذف مي شوند.

باز مي توانيد همه مزاياي عمل كيست مويي با ليزر را دقيق مطالعه كنيد و اگر خواستيد همكاران ما هم در شفا كلينيك در خدمت شما هستند تا به هر نوع سوالي از جانب شما با روش گشاده جواب بدهند. همچنين مزايا و معايب عمل جراحي را هم بررسي كنيد. آخر سر تصميم نهايي را براي درمان شما خواهيد گرفت. اميد داريم با در نظر داشتن همه موارد دست به انتخاب خوب و موثر براي درمان كيست مويي خود بزنيد.

 

 1. Rombeau, Al . (2018). "Pilonidal cyst sergury". Retrieved 22 October 2018.

[ ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۶:۱۹ ] [ ارميتا ]

[ نظرات (0)نظرات (0) ]

[ ]